Skip to content Skip to footer

Markaları Geliştiren Dijital Ajans

8 ülkeye hizmet veren Türkiye’nin sayılı web tasarım ve dijital pazarlama ajansıyız.

Markaları geliştiren ve tam 8 ülkeye hizmet ihracatı yapan bir ajansız. Global arenada boy gösteren ve göstermek isteyenlerin ortak noktası olmaktan gurur duyuyoruz.

Hem dijital dünyanın hem de web tasarım dünyasının önde gelen ajanslarından biri olan Icon Holistic, yılların verdiği tecrübe ile dünya çapında birçok markaya reklam hizmetleri sunmaktadır.

Amerika, Almanya, Rusya, Avusturya, Azerbaycan, Macaristan, İsviçre gibi birçok ülke ile çalışan icon Holistic, tanınmış markalar için dijital dünyanın dinamiklerine uygun çalışmalar yapmaktadır.Uluslararası çalışmanın verdiği çok çeşitliliği farklı bir vizyon ile sunmayı başaran icon Holistic, globalleşmenin öneminin farkında olan ajanslardan biridir.

Markaların kurumsal imajına ve itibarına uygun reklam kampanyaları hazırlamak için çalışan icon Holistic, önceliği markaları ve hedef kitlelerini iyi anlamaya vermektedir.

Analiz, takip ve stratejiye büyük önem veren ajans, çalıştığı her markaya değer katmayı hedefleyerek geleneksellikten uzak yaratıcı işler üretmeyi amaç edinmiştir.  Sıradanlıktan uzak duran, geleneksel olmaktan kaçınan, yenilikçi ve iddialı işler yapmayı hedefleyen icon Holistic, uluslararası çalışan bir ajans olmasını dijital tecrübelerine yansıtmaktadır.

webtasarimajansi-iconholistic2

Çalıştığı her marka için onları kalıcı hale getirecek uzun soluklu stratejiler üretmeyi hedefleyen ajans, öncelikle markayı ve hedef kitlesini anlamaya odaklanmaktadır. 

Markalara sunduğu hizmet veya ürünlerin temel işlevi; neyin kime, nasıl ve ne zaman söyleneceğini belirleyerek hareket eden Icon Holistic, hedef kitlelere doğru mesajı doğru anda vermeye odaklanmıştır.

Markaların dijital dönüşümünü günümüzün dinamiklerine uygun bir şekilde gerçekleştiren icon Holistic, bu dönüşümün içerisine yaratıcılığını ve tecrübesini katarak hareket etmektedir. 

Web Tasarım Ajansı