Hakkımızda

Bir Ajans Düşünün Global Olsun.

Markaları geliştiren ve tam 8 ülkeye hizmet ihracatı yapan bir ajansız.
Global arenada boy gösteren ve göstermek isteyenlerin ortak noktası olmaktan gurur duyuyoruz.

Hem dijital dünyanın hem de web tasarım dünyasının önde gelen ajanslarından biri olan Icon Holistic, yılların verdiği tecrübe ile dünya çapında birçok markaya reklam hizmetleri sunmaktadır. Amerika, Almanya, Rusya, Avusturya, Azerbaycan, Maceristan gibi birçok ülke ile çalışan Icon Holistic, tanınmış markalar için dijital dünyanın dinamiklerine uygun çalışmalar yapmaktadır. Uluslararası çalışmanın verdiği çok çeşitliliği farklı bir vizyon ile sunmayı başaran Icon Holistic, globalleşmenin öneminin farkında olan ajanslardan biridir. Markaların kurumsal imajına ve itibarına uygun reklam kampanyaları hazırlamak için çalışan Icon Holistic, önceliği markaları ve hedef kitlelerini iyi anlamaya vermektedir. Analiz, takip ve stratejiye büyük önem veren ajans, çalıştığı her markaya değer katmayı hedefleyerek geleneksellikten uzak yaratıcı işler üretmeyi amaç edinmiştir. 

 

Sıradanlıktan uzak duran, geleneksel olmaktan kaçınan, yenilikçi ve iddialı işler yapmayı hedefleyen Icon Holistic, uluslararası çalışan bir ajans olmasını dijital tecrübelerine yansıtmaktadır. Çalıştığı her marka için onları kalıcı hale getirecek uzun soluklu stratejiler üretmeyi hedefleyen ajans, öncelikle markayı ve hedef kitlesini anlamaya odaklanmaktadır. Markalara sunduğu hizmet veya ürünlerin temel işlevi; neyin kime, nasıl ve ne zaman söyleneceğini belirleyerek hareket eden Icon Holistic, hedef kitlelere doğru mesajı doğru anda vermeye odaklanmıştır. Markaların dijital dönüşümünü günümüzün dinamiklerine uygun bir şekilde gerçekleştiren Icon Holistic, bu dönüşümün içerisine yaratıcılığını ve tecrübesini katarak hareket etmektedir. 

 

Yaptığı işlere heyecan katmayı ve duygulara hitap etmeye önceliği haline getiren Icon Holistic, 15 yıllık tecrübesi ile markalarına yeni tüketiciler kazandırmak ve var olanlara da marka bağlılığı oluşturmak üzere çalışmaktadır. Hizmet verdiği markaları, şirketleri, ürünleri benimseyerek onlar için gece gündüz çalışan ve yaratıcılığı ön plana çıkaran Icon Holistic, yeni nesil reklam anlayışının öncülerinden biridir. Dijital pazarlama, dijital reklam, sosyal medya, sosyal medya reklamları, website tasarımları, SEO, yazılım, iş geliştirme ve marka danışmanlığı konularında hizmet veren Icon Holistic ekibi, markalar için hızlı bir büyüme ve kalıcılık sağlamaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak hedefi ile hareket eden Icon Holistic, siz müşterilerimiz için en iyi reklam modellerini sunmaktadır.