Marka Geliştirme

Marka yaratmak ve markanın geliştirilmesini sağlamak bir firmanın diğer firmalardan farkını ortaya koyabilmesini sağlar. Marka terimsel olarak bir malın ya da hizmetin diğer mal ve hizmetlerden ayrışmasını sağlayacak sözcükler, semboller, şekiller ve benzeri tüm işaretleri içerir. Yani marka, firmanızın ürettiği mal ya da sunduğu  hizmetin diğerlerinden farklı olduğunu, sizin firmanıza özel olduğunu gösterebileceğiniz en önemli kanaldır.

 

Marka geliştirme aşamasında müşteriye sunalacak ürün ve hizmetlerin hedeflediği kitle, bu kitleye ulaşılacak kanallar, satış yapılırken izlenecek stratejiler göz önüne alınarak detaylı bir inceleme yapılmalıdır. Icon Holistic marka geliştirmek konusunda uzman ekibiyle size ilk adımdan son adıma kadar destek sunar. Kurumsal kimlik tasarımı aşamasında uzun yıllar sürecek ve gelişecek markalar için gerek e-ticaret gerekse klasik satış basamaklarında firmanızın isteklerini yenilikçi bir tavırla ele alır. 

 

Geliştirilen tüm satış ve pazarlama işlemleri marka geliştirmek ile yakından alakalıdır. Bu nedenle kurumun genel kimliği, sahip olduğu ya da olmayı planladığı tüm markalar ile bir arada incelenip en uygun şekilde bütünleştirilerek tüketici saptaması yapılmalıdır. Marka ile ulaşılmak istenen nokta ürün ya da hizmetin planlandığı ilk aşamadan itibaren büyük bir titizlikle hesaplanmalı ve markanın dahil olduğu sektörün durumuna göre sürekli olarak güncellenmelidir. Bu nedenle bir markanın gelişimi için profesyonel destek, başarı için kritik önemdedir.

 

Bir markaya sahip olmak ve markanın sürekliğini sağlamak için sizlere profesyonel destek sunan Icon Holistic, demografik, sosyolojik, psikolojik ve kişisel faktörleri göz önüne alarak firmanızın yol haritasını çizmenize yardım eder. Böylelikle markanızın ilerleyebileceği tüm yolları ve değerlendirebileceğiniz fırsatları rahatlıkla görebilirsiniz. Markanın etkili şekilde kitleye nüfuz edebilmesi için gerekli olan tüm logo, amblem ve ambalaj çalışmaları da yine deneyimli bir ekip tarafından markaya özgü olacak şekilde tasarlanmalıdır. Hedef kitleye istenen mesajı en kısa sürede ve en kalıcı şekilde anlatabilmek için İcon Holistic deneyimli kadrosu ile markanıza farklı açılardan yaklaşır. Uzman bir ekip ile hazırlanmış ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir marka geliştirme süreci, istediğiniz noktaya daha kısa sürede ve daha az hata ile ulaşmanızı sağlar.