Ürün Çekimi

Ürün fotoğrafları markanızın vitrinini oluşturur. Teknik açıdan kusursuz fotoğraflar yaratıcı fikirlerle birleştiğinde ürünlerinize değer katar. Icon Holistic'in sunduğu profesyonel ürün çekimi hizmetiyle stüdyo ortamında, deneyimli ve yaratıcı bir ekip tarafından çekilen ürün fotoğraflarınızla siz de ürünlerinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. İnternet sitenizde, broşürlerde, afişlerde ve benzeri birçok alanda kullanabileceğiniz fotoğrafların alanında uzman bir ekiple hazırlanması sizi rakiplerinizden ayrıştırır. Hangi ürünün ne şekilde fotoğraflanması gerektiği, ışık koşulları ve ürünün özelliklerine göre konsept seçimi gibi konularda alacağınız profesyonel yardımla markanızı başka boyutlara taşıyabilirsiniz.

 

İyi çekilmiş, profesyonel bir ürün fotoğrafıyla karşılaşan müşteriler ürün kalitesinden emin olurken teknik açıdan yetersiz bir fotoğraf nedeniyle müşteriler ürün kalitesinden şüphe duyabilir. Özellikle e-ticaretin artan popülaritesi nedeniyle müşterilerin ürün tercihleri sırasında fotoğrafın kalitesi ve ürünün fotoğraflanma tekniği kritik bir önem taşır. Müşteri klasik alışveriş yöntemlerinin dışında internetten alışveriş yaparken ürünü sadece fotoğraflarına bakarak karar vermeye çalışır. Bu nedenle fotoğraf  müşteriye dokunmak için en etkili ve en kırılgan yöntem olarak görülebilir.

 

icon Holistic, yenilikçi tavrıyla markanıza gereken önemi vererek ürünlerinizin en iyi şekilde fotoğraflanmasını sağlar. Markanın vermek istediği mesajı, konsept çekimler aracılığıyla ürünlerde ön plana çıkarmak ve hedef kitleyi yakalamak amacıyla Icon Holistic isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı analiz eder. Böylelikle ekibimiz hem ürünün hem müşterinin hem de hedef kitlenin beklentilerini göz önüne alarak bir çizgi belirler. İstenilen adreste kurulabilen donanımlı stüdyoda, ürün fotoğrafçılığı alanında deneyimli fotoğrafçılar ürünlerinizi en doğru şekilde fotoğraflar.

 

Ürün fotoğrafçılığı konusunda bilgili ve deneyimli bir ekiple çalışmak size birçok açıdan avantaj sağlar. Çünkü ürün fotoğrafçılığı içerisinde bile fotoğrafların kullanım alanlarına göre farklı tekniklerden faydalanmak gerekebilir. Ayrıca broşürde, afişte ya da internet sitesinde kullanılacak fotoğraflar hem teknik açıdan hem de boyutlandırma bakımından farklı özellikler taşır.

icon Holistic, profesyonel ve deneyimli ekibiyle ürünlerinizin özelliklerine uygun konseptlerin oluşturulması, stüdyonun istenilen adreste kurulması, çekimin en kısa sürede ve sorunsuz tamamlanması, istenilen revizyonların doğru ve hızlı şekilde yapılması, fotoğrafın kullanılacağı alanlara göre boyutlandırılıp yeniden düzenlenmesi gibi birçok konuda sizlere yardımcı olur.