Katalog ve Broşür Tasarımı

Katalog Tasarımı

Bireylerin büyük çoğunluğu, mağazalardan aldıkları ya da evlerine gönderilen broşür ve katalogları işleri bittikten sonra bir süre daha saklama yoluna gidiyor. Hatta bazıları bu araçları hatırlatıcı olarak kullanıyor. Siz de deneyimli bir ekipten yardım alarak hedef kitlenizin davranış biçimlerine uygun katalog ve broşürler ile satış hedeflerinizi tutturmaya yönelik önemli adımlar atabilirsiniz.

 

Hedef Kitlenizi Satışa Yönlendirin

Katalog ve broşürler vasıtasıyla müşterilerinizi satışa yönlendirebilirsiniz. Bireyler, ellerinde katalog ya da broşür varken alışveriş listelerine bağlı kalmak yerine daha fazla ürün satın almaya yatkındır. Özellikle indirimlerin, kampanyaların yazılı olduğu basılı materyaller, zihinde ihtiyaçlara ve satın almaya yönelik yeni fikirlerin oluşmasına katkıda bulunuyor. Çünkü müşteriler, ürünlerin sergilendikleri alanların çevresinde dolaşırken sayfalara göz atmak ve ilham almak için yeterli zamanı bulabiliyor. İyi tasarım, doğru slogan ve kaliteli içerik ile aynı etkiyi hizmet satışında da elde edebilirsiniz.

Katalog ve broşür gibi basılı materyalleri kullanarak ayrıca online ile offline varlıklarınız arasında bağ kurabilirsiniz. Günümüzde alışveriş yapma eğilimindeki bireyler, ellerine basılı pazarlama materyalleri geçtikten sonra satın alma aşamasını online tamamlama eğilimi izliyor. Bu arada ürünü incelemek, hizmet konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için birçoğu mağazalara ya da iletişim ofislerine uğruyor. Bu yüzden çok kanallı pazarlama kampanyalarınıza katalog ve broşürleri ekleyerek satış rakamlarınızı kolayca yükseltebilirsiniz.

 

Potansiyel Müşterilerinize Ulaşın ve Eskilerle Yeniden Temas Kurun

Özgün, sunulan ürün ve hizmetlerle ilgili yeterli bilgiyi barındıran, yaratıcılık seviyesi yüksek katalog ve broşürler potansiyel müşteriler tarafından daha çok ilgi görüyor. Güçlü bir strateji ile her iki pazarlama aracını da hedef kitlenizin özelliklerine göre şekillendirebilir ve etkileşim oranını artırabilirsiniz. Katalog ve broşürler sayesinde eski müşterilerinize de ulaşabilirsiniz. Bunun için daha önce aldığınız iletişim bilgilerini kullanarak, onlara özel formatlar hazırlayarak kendinize yönelik ilgi seviyelerini yeniden yükseltebilirsiniz.

Tanıtım aktivitelerinizin kapsamını artıracak ve satış rakamlarınızın artmasının yolunu açacak çözümler için hemen bizimle iletişime geçin. Icon Holistic markası altında toplanan deneyimli ekibimizin hazırladığı hafif, kullanımı kolay, göze hitap eden, içerik açısından zengin broşür ve katalog tasarımlarıyla hedef kitlenizi rahatça kendinize çekin.